Kliknutím na koncový odkaz prosím odsouhlaste používání systémových cookies nezbytných pro fungování e-shopu Ano souhlasím
ÚVOD   PRODUKTY   AKTUALITY   O EXOFRUT   CERTIFIKACE   VELKOOBCHOD
E-SHOP   OBCHODNÍ PODMÍNKY   KOŠÍK
REGISTRACE   PŘIHLÁŠENÍ
Při nákupu nad 2.000,- Kč je poštovné zdarma
image 1image 2image 3image 4image 5

CERTIFIKACE

V listopadu 2001 získal Exofrut certifikát ISO 9001: 2000 a HACCP (směrnic FDA 1997). Od té doby si udržel tento audit kvality systému řízení pomocí sledování a aktualizace na nejnovější normy ISO 9001: 2008 a HACCP (Směrnice FDA 2004).

Od počátku činnosti je členem SGF-IRMA (Sure Global Fair + International Raw Material Assurance) a pro každý z produktů počítá s košer Parve Pesach a košer certifikací.

Aby byla zajištěna stálá kvalita výrobků, má vlastní mikrobiologickou laboratoř pro fyzikální a chemické analýzy.

Bezpečnost výrobků je zaručena striktním dodržování směrnic "FDA: Juice HACCP Hazards and Control Guidanc" a "GMP" (správné výrobní praxe). Rovněž kontrola zbytkových limitů na vstupech zemědělské ochrany (MLR), těžkých kovů, v souladu s platnými normami ve Spojených státech a Evropské společenství.

Má zemědělské oddělení, které sleduje plantáže s jednotlivými druhy ovoce, školení a poskytování technické pomoci zemědělcům v Dobrém zemědělství a využívání zemědělských vstupů.

Kosher
HALAL
Ostatní
SGS

GUANABANA GRAVIOLA

GUAVA

MANGO

MARACUYA

NARANJILLA

ANANAS

OSTRUŽINA
Informace o zpracování osobních údajů
CRU Servis s.r.o.
Bohumínská 373/7, 733 01 Karviná - Staré Město, Česká republika
email: info@exofrut.cz, telefon: +420 602 288 090